EXCLUSIVE MK

Tag : автомобил

НАСЛОВНА Свет

Ужасна мајка: Ги оставила децата во автомобил за да може да краде, пожар го “проголта“ возилото

Angela
Алиша Мур (24) е уапсена и сега се соочува со две кривични пријави за инцидентот на 26 мај, пишува NBC News. Двете деца, чија возраст не е позната, го преживеале пожарот, но едното се здобило...
Uncategorized

Српската пејачка поседува вистински дворец со свое езеро, но ваков автомобил се уште не сте виделе – овој „бесен ѕвер“ чини вртоглави 300.000 евра (ФОТО)

Angela
Српската пејачка Јана Тодоровиќ е една од најбогатите пејачки на естрадата според бројот на недвижности кои ги поседува таа со својот сопруг, а очигледно таа и својот сопруг се вљубеници и во бесните машини. Иако...