EXCLUSIVE MK

Tag : албанска пејачка

НАСЛОВНА Шоу биз

Тажна фотографија на рашамараната албанска пејачка среде настап – кога ќе и го видите лицето и вие ќе преплашите (ФОТО)

Angela
Пејачката Ава Макс (29) настапи во Лос Анџелес кога момче се качи на бината и ја рашамара. Имено Ава го продолжи настапот како ништо да не се случило, но во еден момент се фатила за...
НАСЛОВНА Шоу биз

Се качи на сцена и ѝ удри шлаканица, по Бебе Реџа уште една албанска пејачка нападната среде концерт во САД (ВИДЕО)

Angela
По Бебе Реџа уште една албанска пејачка била нападната среде концерт во САД. Пејачката Ава Макс (29) во вторникот вечерта настапувала во Лос Анџелес кога еден од присутните од публиката се качил на сцена и...