EXCLUSIVE MK

Tag : александра младеновиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕМА ДА САКА ДА ГОСТУВА ВО „АМИЏИ ШОУ“ – Александра Младеновиќ облече ултра кратко фустанче, а по овој кадар камерманот ќе добие „покачување“

Angela
Сексапилната српска фолк пејачка Александра Младеновиќ гостуваше во емисијата „Ами Џи шоу“, а за време на еден од предизвиците наречен „Лимбо танц“, на изненадување на сите присутни, пејачката нез да сака ја покажа долната облека....