EXCLUSIVE MK

Tag : александра пријовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ЌЕ ТРИЕТЕ ОЧИ КОГА ЌЕ ВИДИТЕ КАКО ИЗГЛЕДА – објавена снимка од Александра Пријовиќ во бикини, вакво тело посакува секоја девојка на тие години (ВИДЕО)

Angela
Српската пејачка Александра Пријовиќ реди успеси како на професионален, така и на приватен план. Таа неодамна го промовираше својот нов албум, а сега објави и како течела подготовката на истиот. Познатиот шминкер објави видео од...
НАСЛОВНА Шоу биз

„Ме понижуваа, срцето ми се кинеше“: Александра Пријовиќ призна дека била жртва на насилство од врсниците – еве низ што поминала

Angela
Александра Пријовиќ изгради успешна кариера, важи за една од најубавите пејачки на балканската јавна сцена, се исполни во улогата на мајка и внимателно го штити приватниот живот од очите на јавноста, но патот до успехот...