EXCLUSIVE MK

Tag : ален сакиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Пукна пријателството: Раста и синот на Синан Сакиќ си кажаа “збогум“, ова е причината

Angela
Дека не треба да мешате бизнис и пријателство е лекцијата на раперите Стефан Ѓуриќ Раста и Ален Сакиќ, наследникот на легендарниот Синан Сакиќ, кои по долгогодишна деловна и пријателска врска ја прекинаа соработката. Раста и...