EXCLUSIVE MK

Tag : алиша мур

НАСЛОВНА Свет

Ужасна мајка: Ги оставила децата во автомобил за да може да краде, пожар го “проголта“ возилото

Angela
Алиша Мур (24) е уапсена и сега се соочува со две кривични пријави за инцидентот на 26 мај, пишува NBC News. Двете деца, чија возраст не е позната, го преживеале пожарот, но едното се здобило...