EXCLUSIVE MK

Tag : амбер херд

НАСЛОВНА Шоу биз

Амбер конечно му исплати милион долари на Џони Деп, еве на што актерот ќе ги потроши парите

Angela
Актерот Џони Деп откри дека ќе ги потроши парите од спогодбата со неговата поранешна сопруга Амбер Херд на пет различни добротворни организации. Херд конечно му плати на актерот од Пиратите од Карибите 1 милион долари...