EXCLUSIVE MK

Tag : анабела атијас

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Анабела заврши во болница

Angela
Пејачката Анабела Атијас неодамна се врати на сцената и објави нова песна. Сега ги загрижи овожавателите откако објави дека е во болница. Таа и нејзината ќерка Луна на Инстаграм објавија фотографија од пејачката на која...