EXCLUSIVE MK

Tag : ана бекута

НАСЛОВНА Шоу биз

Емотивна објава на Ана Бекута за роденденот на покојниот Мрка, пејачката расплака многумина (ФОТО)

Angela
На крајот на ноември ќе се навршат две години од смртта на Милутин Мркоњиќ, емотивниот партнер на Ана Бекута. Таа не крие колкава болка чувствува особено денес, на неговиот роденден. Милутин денеска ќе наполнеше 81...
НАСЛОВНА Шоу биз

Врати ѝ ги патиките на внуката: Ана Бекута мета на погрдни коментари откако се појави во ШОКАНТНИ ПАТИКИ (ФОТО)

Angela
Кога станува збор за Ана Бекута, речиси секогаш, од самите почетоци на нејзината кариера можеше да се забележи како носи брендирани модни комбинации, соодветно вклопени, што само придонесе нејзината фигура и глас да бидат позабележителни....