EXCLUSIVE MK

Tag : ана ивановиќ

НАСЛОВНА Останато

И ПО ТРИ ДЕЦА ИЗГЛЕДА НЕРЕАЛНО – кога жените ќе видат што облече Ана Ивановиќ еден месец по породувањето ќе и позавидат во истиот момент! (ФОТО)

Angela
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ (35) пред еден месец го роди својот трет син. Гордата мајка сега објави фотографија на својот Твитер профил на која позира во убав бел фустан и сандали. А во описот на...
НАСЛОВНА Останато

Бебето во раце, синовите Лука и Леон трчаат околу неа: Aна Ивановиќ првпат фотографирана со тројцата наследници на плажа – изгледа прекрасно

Angela
Папараците успеале да ја фотографираат поранешната тенисерка Ана Ивановиќ како ужива во сончевиот ден на островот Палма де Мајорка. Се шетала опуштено по улиците, исто како да не родила бебе пред само 20 дена. Во...
НАСЛОВНА Останато

Прва фотографија на Ана Ивановиќ по породувањето – Вака изгледа поранешната тенисерка по третата бременост

Angela
Ана Ивановиќ пред неколку дена се породи и роди момче чие име таа и нејзиниот сопруг Бастијан Швајнштајгер сѐ уште не го откриваат, а првата фотографија по породувањето ја сподели со своите следбеници. Ана ја...
НАСЛОВНА Останато

Трет син за Ана и Бастијан: Се породи убавата тенисерка

Angela
Поранешната српска тенисерка Ана Ивановиќ се породи, јавуваат српските медиуми. Таа роди момче. Инаку, ова е третиот син од бракот со познатиот германски фудбалер Бастијан Швајнштајгер. Да потсетиме, двајцата се во брак од 2016 година....
НАСЛОВНА Шоу биз

Ана Ивановиќ објави фотографија од јајцата, а сите се чудат за една работа (ФОТО)

Angela
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ им го честиташе празникот на своите следбеници на Инстаграм. Ана Ивановиќ, која моментално е во блажена состојба, сподели фотографија со корпа со јајца, со порака: „Среќен Велигден“. Многумина забележале дека Ана...
Uncategorized

Бремената Ана ужива со Бастијан: Нејзината убавина е уникатна, а ова скапо парче го привлече вниманието на сите! (ФОТО)

Angela
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ повторно е бремена и ужива во секојдневните рутини со сопругот Бастијан Швајнштајгер. Таа на социјалната мрежа Инстаграм откри како изгледа нејзиниот ден. Денот го започнаа со кафе без кофеин и здрави...
НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Ана Ивановиќ го покажа трудничкиот стомак и откри како функционира нејзиниот мозок

Angela
Српската тенисерка Ана Ивановиќ ужива во трудничките денови, а среќата ја сподели со следбениците на Инстаграм, објавувајќи нова фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак. „Со трудничкиот мозок може да заборавите многу работи, но...