EXCLUSIVE MK

Tag : ана кораќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ОВА Е МИСТЕРИОЗНИОТ СОПРУГ НА АНА КОРАЌ – висок моќник и со напумпани мускули, кој вчера искеширал брдо пари за да и пее оваа пејачка на роденденот! (ФОТО)

Angela
Поранешната учесничка во „Задруга“ Ана Кораќ вчера го прослави својот 29-ти роденден, па по тој повод организираше забава за пријателите. Ана и нејзиниот партнер кој го крие од јавноста приредиле забава за паметење, па во...
НАСЛОВНА Шоу биз

„НИЕ“! Ана Кораќ објави семејна фотографија со партнерот и наследникот (ФОТО)

Angela
Старлетата Ана Кориќ на пошироката јавност и стана позната за време на учеството во реалното шоу „Задруга“, а неодамна таа роди момче. Имено, познатата старлета сега на својот Инстаграм покажа како го поминува времето со...