EXCLUSIVE MK

Tag : ана николиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ЌЕ КУПИ ДВА СТАНА ЗА САМО ТРИ МЕСЕЦ РАБОТА – исплива вртоглавата цена за еден настап на Ана Николиќ, пејачката заработува „солена цифра“ за една ноќ (ФОТО)

Angela
Ана Николиќ минатата година ги одбиваше настапите, па работеше само кога таа сакаше, но сега ситуацијата е поинаква. Имено, со оглед дека и требаат пари за секојдневните луксузи, потоа ќерката Тара, па и многу други...
НАСЛОВНА Шоу биз

Природна убавина и голи гради: Еве како изгледала Ана Николиќ пред да стане пејачка (ФОТО)

Angela
Ана Николиќ е една од најпознатите пејачки на нашите простори. Таа пред две децении кога се појави на музичката сцена го привлече вниманието со својот атрактивен изглед и одличниот глас и песни. Кариерата на Николиќ...
НАСЛОВНА Шоу биз

Ана ослабе 50 килограми: Еве што јаде пејачката и како ја доведе фигурата до совршенство

Angela
Пејачката Ана Николиќ извесен период се бореше со вишокот килограми, но со помош на посебен режим на исхрана и тренинг успеа да ја доведе својата фигура до совршенство и да ослабе 50 килограми. -Мојата тајна...
НАСЛОВНА Шоу биз

Ана Николиќ односите со Раста ги нарече „одвратни“, а потоа менаџерот издаде една тајна! (ВИДЕО)

Angela
Како гостин во емисијата „Амиџи шоу“ пејачката Ана Николиќ одговараше на незгодни прашања во делот „Што повеќе би сакал да направиш“, а во таа прилика уште еднаш суптилно го „боцна“ својот поранешен сопруг, познатиот рапер...
Шоу биз

Се испружи на подот и легна на земјата – Ана Николиќ ги шокираше следбениците на Инстаграм, оваа фотографија не се „чува“ ниту во приватната архива (ФОТО)

Angela
Популарната пејачка Ана Николиќ често успева да ја шокира јавноста со својот стајлинг и со фактот дека е многу лежерна кога е во прашање позирањето. На нејзиниот Инстаграм профил се појави фотографија на која Ана...