EXCLUSIVE MK

Tag : андреа пирло

НАСЛОВНА Фудбал

КАКО ДА СЕ ВОЗДРЖИ КОГА Е СЕКС БОМБА – Пирло ужива на плажа со партнерката, а во еден момент во вода ја крена во раце, а потоа започна „акцијата“ (ФОТО)

Angela
Легендарниот италијанскифудбалер Андреа Пирло ужива во слободното време со својата партнерка Валентина Балдини на шпанското сонце додека е на одмор во Форментера. Поранешениот италијански репрезенативец е „уловен“на одмор со својата партнерка Валентина Балдини во Форментера,...