EXCLUSIVE MK

Tag : андриана лима

Uncategorized

Ја критикуваа дека се здебелила по породувањето, а сега им ја затвори устата на сите: Еве како денес изгледа Адријана Лима (ФОТО)

Angela
Манекенката Адријана Лима се породи на крајот на минатото лето и оттогаш работи на слабеење, за што јавно зборуваше. По породувањето извесно време се „бореше“ со килограмите, што многумина го коментираа на социјалните мрежи. -Ме...