EXCLUSIVE MK

Tag : аница миленковиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Оваа српска пејачка била најсиромашна на естрадата – се омажила за Македонец и живеела од социјална помош, денес непрепознатлива (ФОТО)

Angela
Српската пејачка во минатото беше ѕвезда на продукцијата на „Гранда“, но денес е непрепознатлива. Таа долги години живее со вереникот и двете деца во Америка. Последниот албум го издаде во 2008 година, по што се...