EXCLUSIVE MK

Tag : анџелина џоли

Убавина

Анџелина Џоли ВО ПРОЛЕТЕН ФУСТАН КОЈ ЌЕ ГО ОБОЖУВААТ ЖЕНИТЕ НАД 40: Лежерна елеганција во бело (ФОТО)

Angela
Дека плисираните фустани се тренд за пролет 2023 сведочи и стајлингот на актерката. Кралицата на минимализмот, актерката Анџелина Џоли, повторно успеа да ги воодушеви сите со модна комбинација која е толку едноставна, а сепак впечатлива...
НАСЛОВНА Светот на познатите

Моќна порака до жените од Анџелина Џоли: По смртта на нејзината мајка, таа проговори за тешката болест

Angela
Оскаровката Анџелина Џоли се сети на својата покојна мајка која почина пред 15 години и која денеска ќе наполнеше 73 години. Холивудската актерка Анџелина Џоли на својот профил на Инстаграм, во чест на Светскиот ден...