EXCLUSIVE MK

Tag : аца лукас

НАСЛОВНА Шоу биз

ПРОКОЦКАЛ ПАРИ КОЛКУ ДА КУПЕЛ ЦЕЛА НАСЕЛБА И НЕ МУ Е КРИВО – Аца Лукас не жали за изгубените милиони, добро слушнавте МИЛИОНИ!

Angela
Фолкерот Аца Лукас изјави дека изгубил повеќе од 70 милиони долари на коцкање. Но, како што вели не жали за тоа бидејќи тоа биле негови пари. -Не се каам. Никогаш во животот не жалам. Би...
НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешната на Аца Лукас ги остава мажите без здив: Соња го прослави роденденот во секси издание (ФОТО)

Angela
Соња Вуксановиќ, поранешната сопруга на фолк пејачот Аца Лукас, долго време не е експонирана во јавноста. Сега таа го прослави својот 47-ми роденден и јавно сподели моменти од својот дом со следбениците на Инстаграм. Имено,...