EXCLUSIVE MK

Tag : баба

НАСЛОВНА Шоу биз

КОЈ ТИ ГО КАЖА ТОА ДА МИ ОДГОВОРИШ ОДМА – Цеца бесна на внукот Жељко, еве како ја нарече додека камерите ги снимаа двајцата (ВИДЕО)

Angela
Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ секој петок е во центарот на вниманието откако се емитува документарно играната програма „Цеца шоу“. Во најновата епизода ќе се прикажат кадри од крштевањето на нејзиниот внук Крстан кој се роди...
Шоу биз

ЕДЕН ПОВИК И ГО СМЕНИ ЖИВОТОТ – семејна трагедија во домот на српската пејачка, не чекаше многу време и веднаш се прости со фотографија која буди емоции

Angela
Пејачката Славица Чуктераш на својот Инстаграм ја сподели тажната вест од нејзиниот дом. Имено, таа објави дека нејзината баба починала, а со емотивни зборови се прости од неа. – Нашата последна слика, кога те фатив...