EXCLUSIVE MK

Tag : баерн минхен

НАСЛОВНА Фудбал

СКАНДАЛ: Полиција влезе во клупските простории на Баерн Минхен

Angela
Сѐ уште не е стивната бурата по промената на клупата, проблемите во соблекувалната и лошите резултати, а во Баерн се појави нова – германските медиуми јавуваат дека федералната полиција влегла во клупските простории на германскиот...