EXCLUSIVE MK

Tag : бакшиш

НАСЛОВНА Шоу биз

Теа Таировиќ за неа е НУЛА: Душица прима бакшиш секаде, на гради, во гаќички… (ВИДЕО)

Angela
Пејачката Душица Грабовиќ јавноста ја запамети по тоа што пред неколку години осамна видео на кое гостите за време на еден настап, балшишот и го ставаа во гаќичките додека таа пее.   View this post...