EXCLUSIVE MK

Tag : барбара ракичевиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

КОПИЈА НА СВОЈАТА МАЈКА – се соблече во бикини ќерката на Мелита Ракичевиќ, кога ќе видите каква убавица е Барбара ќе подзинете (ФОТО)

Angela
Младата македонска ТВ водителка и надежна пејачка Барбара Ракичевиќ, помеѓу два настапи во ноќните клубови низ Македонија, реши да замине на викенд одмор. Русокосата убавица откако матурираше и стана полнолетна, сега може и сама без...