EXCLUSIVE MK

Tag : бебе реџа

НАСЛОВНА Шоу биз

Се огласи момчето кое ја удри Бебе Реџа во главата со телефон откако го покажа двоглавиот орел – од причината ќе подзинете, многумина се сложуваат (ФОТО)

Angela
Пејачката со албанско потело, Бебе Реџа беше погодена со телефон во глава на концерт во Њујорк. Имено, настапот одма бил прекинат, пејачката била хоспитализирана, а напаѓачот е приведен. Истрагата утврдила дека 27-годишно момче намерно фрлил...
НАСЛОВНА Шоу биз

АЛБАНСКАТА ПЕЈАЧКА ПОКАЖА ДВОГЛАВ ОРЕЛ, ПА ЈА ГАЃАА ВО ГЛАВА – се појави морничава снимка од моментот, се сруши на земјата па настана молк (ВИДЕО)

Angela
Пејачката со албанско потело Бебе Реџа беше погодена со телефон во лице на еден концерт, а поради тоа таа мораше да оди на шиење. Имено, некој од публиката ја погодил со мобилен телефон на концертот...