EXCLUSIVE MK

Tag : бебе

НАСЛОВНА Шоу биз

Лукијан е дома: Таско и сопругата во стајлинг со иста боја го земаа синот од болница (ФОТО)

Angela
Музичарот Христијан Тасковски – Таско и неговата сопруга Наташа неодамна првпат станаа родители и го добија синот Лукијан. Музичарот на социјалните мрежи објави фотографии од Лукијан и Наташа како изглегуваат од болница. Парот на фотографиите...
НАСЛОВНА Шоу биз

Уште една причина за славење во семејството Ражњатовиќ, откако дозна дека Анастасија е бремена, Цеца вчера во куќата ја внесе оваа скапоцена работа (ФОТО)

Angela
Фол пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ не ја симнува насмевката од лицето! Вчера како бомба во медиумите одекна веста дека нејзината ќерка Анастасија  е бремена. Анастасија  е бремена во четвртиот месец и ќе роди девојче. Таа...
НАСЛОВНА Шоу биз

Синот на Сораја се вози во иста количка како децата на Роналдо – не може ниту да претпоставите колку пари е, ќе подзинете од изгледот (ФОТО)

Angela
Старлетата Сораја Вукелиќ пред месец и половина стана мајка. За време на својата бременост, таа беше отсутна од социјалните мрежи, но сега е повторно активна на истите.   View this post on Instagram   A...