EXCLUSIVE MK

Tag : бикини

НАСЛОВНА Шоу биз

Тело како ремек-дело: Селма се секси фотографија ја истакна природната убавина

Angela
Познатата актерка Селма Хаек неодамна објави атрактивна фотографија во сини бикини, а вниманието на јавноста го привлече нејзината завидна фигура која уште еднаш ги привлече воздишките на нејзините обожаватели. Нејзините бујни гради во преден план,...
НАСЛОВНА Шоу биз

Црногорците „плакнат очи“ додека „вилицата им се кочи“ од жешката Сара Јо: Пејачката на јахта во бикини со „разиграни облини“ (ВИДЕО)

Angela
Српската поп-пејачката Сара Јо отпатува на море каде ужива на јахта со нејзината најдобра пријателка Дуња Јованиќ. На патувањето не им се придружил момчето на пејачката, танчерот Жига Сотлер, но тоа не и прави никаков...