EXCLUSIVE MK

Tag : богдана ражнатовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

Болката е неподнослива: Богдана не може да застане на нозе по породувањето, сите се со неа, Вељко занеме од шокот

Angela
Вонредна состојба во семејството Ражнатовиќ! Малиот Крстан ги маѓепса сите, а тато Вељко беше надвор од себе од среќа. На бебето му менува пелени, знае и да го бања, и иако сега кај нив доаѓа...
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца ја откри Богдана – ја фотографираше додека се возеа во автомобилот, па сите видоа каква трудница е нејзината снаа со „стомак до заби“ (ФОТО)

Angela
Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ му е голема поддршка на синот Вељко во неговиот приватен и професионален живот. Така беше и вчера кога таа отиде на боксерски меч заедно со својата снаа Богдана Ражнатовиќ која...
Шоу биз

Со стомак до заби се прошета низ центарот на Белград – еве како изгледа снаата на Цеца неколку недели пред да се породи (ФОТО)

Angela
Богдана Ражнатовиќ одбројува до раѓањето на вториот син со Вељко Ражнатовиќ, кого решиле да му го дадат името Крстан. Убавата снаа на Цеца изминативе денови се шеташе низ Белград и уживаше во прошетката со синот...