EXCLUSIVE MK

Tag : богдан срејовиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

ПРЕЖИВЕАЛА ПЕКОЛ ОД КОЈ СЕ УШТЕ СЕ ЛЕКУВА – поранешната на Богдан Срејовиќ била полиена со киселина по лицето, денес ќе подзинете како изгледа (ФОТО)

Angela
Поранешното момче на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ зад себе има брак со Зорана Срејовиќ со која има и ќерка, а по разводот тој стапи во врска со архитектката и дизајнерката Влада Радосављевиќ.   View this...
НАСЛОВНА Шоу биз

НА ЦЕЦА НЕМА ДА И БИДЕ ДОБРО – новата девојка на Богдан го бакнува за да му го честита роденденот, изгледа како вистинска секс бомба (ФОТО)

Angela
Поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Јована Љубисављевиќ веќе некое време е во врска со поранешното момче на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ.   View this post on Instagram   A post shared by Jovana...
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца стана баба по вторпат, а еве што прави во меѓувреме нејзиното поранешно момче со новата девојка – „не е случајно“ тоа што го објавува токму сега! (ФОТО)

Angela
Поранешното момче на Светлана Цеце Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, од неодамна е во врска со реалити учесничката Јована Љубисављевиќ, а сега објави и заедничко видео од неа со неговата ќерка. Колку се среќни и уживаат во...
НАСЛОВНА Шоу биз

Поранешното момче на Цеца има нова девојка: Богдан Срејовиќ не ја испушта од рака – сподели и фотографија со неа

Angela
Поранешните членови на реалното шоу „Задруга“, Јована Љубисављевиќ и Богдан Срејовиќ повеќе не се кријат. Долго време се шпекулираше во српските медиуми за врската на Јована Љубисављевиќ и Богдан Срејовиќ, особено по раскинувањето на Мисица...