EXCLUSIVE MK

Tag : болница

НАСЛОВНА Шоу биз

БИЛА ПРОНАЈДЕНА ВО НЕСВЕСТ ОД НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА – Мадона на интензивна нега во болница, фановите низ целиот свет чекаат само ЕДНА ИНФОРМАЦИЈА!

Angela
Поради здравствени проблеми Мадона заврши во болница каде е задржана на одделението за интензивна нега. Веста за здравствените компликации на пејачката првично ја објави нејзиниот менаџер, во соопштение во кое се наведува дека кралицата на...
НАСЛОВНА Шоу биз

НАД ПОЛОВИНА МИЛИОН: Цеца не штедела за породувањето на снаата, еве колку платила за раѓањето на Крстан

Angela
Богдана Ражнатовиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ, се породи пред два дена и на свет донесе син кој го крстија Крстан. Цеца Ражнатовиќ наводно платила 616.000 динари за пораѓањето на снаата. -Таа избрала приватна клиника каде...
НАСЛОВНА Шоу биз

НА ВЕЛИГДЕН ПРИКОВАН ЗА КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ не може да стане, неговата девојка му ги преврзува раните (ФОТО)

Angela
Пејачот Дарко Лазиќ неодамна беше опериран за затегнување на кожата на стомакот, а после тоа неговата здравствена состојба се искомплицира. Тој извесно време закрепнуваше во приватна болница, а неговата девојка Катарина сега на својот Инстаграм...
Шоу биз

СЕ ОГЛАСИ ОД БОЛНИЧКИОТ КРЕВЕТ – Дарко Лазиќ повторно во болница, не му доаѓа ум на пејачот, еве каква компликација има сега (ФОТО)

Angela
Фолкерот Дарко Лазиќ беше опериран за затегнување на кожата, а сега повторно заврши во болница. Пејачот морал да мирува за да избегне компликации, на кои не се придржувал, па настанало крварење и тој морал повторно...