EXCLUSIVE MK

Tag : бојадисување јајца

Занимливости

Ова е најбрзиот начин да декорирате велигденски јајца: Потребни се само неколку секунди, а сите ќе се чудат како ви успеало

Angela
Велигден се ближи, а домаќинките веќе на големо планираат како ќе изгледа во нивниот дом оваа година. Покрај богатата празнична трпеза, тука е и бојадисувањето со јајца, а дали веќе сте размислувале за техниките што...