EXCLUSIVE MK

Tag : бразил

НАСЛОВНА Шоу биз

Како ли му е на фотографот кој ја сликал Дара Бубамара – силиконите на пејачката поголеми од главата, за да ја посети оваа плажа искеширала 25 илјади евра (ФОТО)

Angela
Српската пејачка Дара Бубамара ги спакува куферите и замина далеку од Балканот. Имено таа заедно со своите соработници заминала за Бразил каде ги почестила со одмор вреден 25 илјади евра.   View this post on...