EXCLUSIVE MK

Tag : брак

Занимливости НАСЛОВНА

Видеото што налути многумина: Младоженецот испраќа пораки на мобилен додека излегува од црквата со невестата

Angela
На социјалните мрежи се прошири снимка од младоженецот како зјапа во телефонот или му испраќа порака на некого веднаш по венчавката, додека тој и неговата невеста се уште ја напуштаат црквата. Како што можете да...
Астрологија НАСЛОВНА

Хороскопски знаци кои ги очекува понуда за брак до крајот на годината

Angela
Припадниците на овие знаци би можеле да се свршат до крајот на годината. Лав Лавовите се познати по својата страст и потреба да блескаат. До крајот на годината можете да очекувате дека многу Лавови ќе...