EXCLUSIVE MK

Tag : брат

НАСЛОВНА Светот на познатите

ЦЕЛ СВЕТ ЗБОРУВА ЗА ОВА – братот на Шакира му одржал лекција на Пике, го претепал фудбалерот!

Angela
Шакира неодамна се пресели во САД, а со себе ги зема и децата откако се договори со Пике, кој доби дозвола да ги посетува кога ќе посака. Атрактивната пејачка и Пике се скарале во луксузен...