EXCLUSIVE MK

Tag : бремена актерка

НАСЛОВНА Шоу биз

Блеска од среќа и убавина: Бремената Анѓелка Прпиќ објави емотивно видео

Angela
Актерката Анѓелка Прпиќ ја изненади домашната јавност кога на социјалните мрежи објави емотивно видео на кое го покажува својот гол труднички стомак. Дека таа е бремена се дозна пред неколку месеци, кога тајната на актерката...