EXCLUSIVE MK

Tag : бремена новинарка

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Дилета Леота ужива во бременоста, во бикини на плажа го покажа трудничкиот стомак

Angela
Италијанската новинарка Дилета Леота го покажа трудничкиот стомак на плажа во Мајами. Леота треба да се породи во август, а поголемиот дел од слободното време пред породувањето го поминува на плажа. Таа позираше во бикини,...