EXCLUSIVE MK

Tag : бремена сопруга

НАСЛОВНА Светот на познатите

Ал Пачино повторно ќе стане татко на 83 години, неговата девојка (29) е во осмиот месец од бременоста

Angela
Ал Пачино чека дете со девојката Нур Алфалах (29), која е бремена во осмиот месец. Оскаровецот и Алфалах се во врска од април 2022 година, а последен пат беа видени заедно минатиот месец во отмениот...