EXCLUSIVE MK

Tag : бремена

НАСЛОВНА Шоу биз

ВИДЕО: Публиката во шок, Кортни Кардашијан извади транспарент среде концерт и соопшти дека е бремена

Angela
Кортни Кардашијан сподели видео на својот Инстаграм профил во кое открива дека е бремена. Имено, таа одлучила на поинаков начин да му ја открие бременоста на својот сопруг Тревис Баркер, држејќи транспарент во рацете на...
НАСЛОВНА Шоу биз

Хелена Топаловиќ купи бебешка количка која е вистински луксуз – ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВИ СЕ ЗАВРТИ ВО ГЛАВАТА, просечен автомобил е поевтин (ФОТО)

Angela
Хелена Топаловиќ одбројува до породувањето, а сега на Инстаграм ја покажа количката која и ја купиле на нејзината наследничка. Имено, таа фотографирала количка од бренд чија вредност се проценува на околу 1.500 евра. Да потсетиме,...
НАСЛОВНА Шоу биз

Тара Симов ужива во бременоста: Во мини бикини го покажа трудничкиот стомак (ФОТО)

Angela
Тара Симов е се поблиску до терминот за породување, а како што најави, таа ќе роди девојче. На својот Инстаграм профил Тара редовно споделува фотографии со својот избраник и нема проблем да покаже како уживаат...
НАСЛОВНА Шоу биз

Натпреварувачката во „Ѕвездите на гранд“ кога се појави на сцената жирито занеми – од нив сокри важна работа, но кога го видоа нејзиниот стомак се им стана јасно (ФОТО)

Angela
Маја Јевтиќ, натпреварувачката во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, е бремена во шестиот месец, откриваат српските медиуми. Имено, тоа не ја спречува да продолжи да се натпреварува, а за оваа прекрасна вест апсолутно никој не...
НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Серена Вилијамс повторно бремена, го покажа трудничкиот стомак

Angela
Серена Вилијамс откри дека е бремена по втор пат покажувајќи го трудничкиот стомак на Мет Гала во Њујорк, а на настанот се појави заедно со сопругот Алексис Оханијан. Познатата тенисерка минатата година најави повлекување од...
НАСЛОВНА Шоу биз

Цеца ја откри Богдана – ја фотографираше додека се возеа во автомобилот, па сите видоа каква трудница е нејзината снаа со „стомак до заби“ (ФОТО)

Angela
Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ му е голема поддршка на синот Вељко во неговиот приватен и професионален живот. Така беше и вчера кога таа отиде на боксерски меч заедно со својата снаа Богдана Ражнатовиќ која...
Шоу биз

Ќерката на српскиот пејач ја крена маичката – откри дека е бремена (ФОТО)

Angela
Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ -Топалко, неодамна потврди дека е во друга состојба и дека чека бебе со сопругот Драган Алексиќ, а сега го покажа и својот нарастат стомак и тоа вторпат откако обзнани за...
НАСЛОВНА Шоу биз

Откако се дозна дека Амиџиќ е во врска со новата водителка, старата се повлекува – девојката на Огнен останува, Тијана си заминува! (ФОТО)

Angela
Водителката Тијана Стоисављевиќ веќе со години ја гледаме како заштитно лице во шоуто Амиџи, а сега соопшти дека веќе нема да биде дел од тимот. Откако вчера во јавноста излезе веста дека водителот Огнен Амиџиќ...
НАСЛОВНА Останато

ФОТО: Ана Ивановиќ го покажа трудничкиот стомак и откри како функционира нејзиниот мозок

Angela
Српската тенисерка Ана Ивановиќ ужива во трудничките денови, а среќата ја сподели со следбениците на Инстаграм, објавувајќи нова фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак. „Со трудничкиот мозок може да заборавите многу работи, но...