EXCLUSIVE MK

Tag : брижит макрон

НАСЛОВНА Шоу биз

ФОТО: Брижит Макрон во фустан кој ги истакна нејзините тенки нозе

Angela
Францускиот ретседател Емануел Макрон и сопругата Брижит во вторникот во Елисејската палата во Париз беа домаќини на корејската претседателска двојка, Јун Су-Хје и Ким Конг-хи. Првата дама на Франција и првата дама на Јужна Кореја...