EXCLUSIVE MK

Tag : бритни спирс

НАСЛОВНА Светот на познатите

Не спие со денови, се тепа со сопругот, а семејството крие ножеви од неа: Фановите загрижени по шокантниот документарец за Бритни Спирс

Angela
Објавен е најновиот документарец за Бритни Спирс насловен „TMZ Investigates: Britney Spears: The Price of Freedom“, кој открива бизарни детали за пејачката и ги шокира нејзините обожаватели. -Спирс поголемиот дел од времето го поминува сама...