EXCLUSIVE MK

Tag : брус вилис

НАСЛОВНА Шоу биз

(ФОТО) Ќерката на Брус Вилис со потресна исповед: „Бев презафатена со моите болести да го забележам тонењето на татко ми“

Angela
Една од трите ќерки на холивудскиот глумец Брус Вилис, Талула Вилис, се отвори за оочувањето од страна на нејзиното семејство зсо дијагнозата на деменција на нејзиниот татко Брус Вилис. Во напис за Вог, таа откри...