EXCLUSIVE MK

Tag : бурек со месо

Исхрана НАСЛОВНА

Не мора да одите во пекара: Направете БУРЕК СО МЕСО дома (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

Angela
Доколку сте љубители на бурек, можете сами да го направите СОСТОЈКИ: 300 гр мелено месо 1 главица кромид сол или сув зачин мелен пипер тенки готови кори масло Подготовка:...