EXCLUSIVE MK

Tag : вдовица

НАСЛОВНА Шоу биз

БИЛ ПОСТАР 53 ГОДИНИ ОД НЕА: Вдовицата на Берлускони го опседнувала со години, па тој морал да ја ожени – неговите деца ја мразат од дното на душата! (ФОТО)

Angela
Почина Силвио Берлускони, поранешен италијански премиер и мајстор за скандали. Дури ни една година пред смртта не се смири, туку како вистински Италијанец, го преврти светот поради љубов. Минатата година организира „симболична венчавка“ што го...