EXCLUSIVE MK

Tag : веѓи

НАСЛОВНА Светот на познатите

ФОТО: Грчка манекенка во природно издание на Канскиот фестивал, бројни реакции за нејзините веѓи на социјалните мрежи

Angela
Грчката манекенка Софија Хаџипантели стана тема на социјалните мрежи откако се појави во природно издание на Канскиот филмски фестивал. Имено, таа со години не ги средува веѓите и затоа привлекува внимание каде и да се...