EXCLUSIVE MK

Tag : вики миљковиќ

НАСЛОВНА Шоу биз

НЕМА ДА ЗНАЕТЕ КАДЕ ДА ЈА ГЛЕДАТЕ ПОПВРО КУМАТА НА ЦЕЦА – пејачката Вики Миљковиќ доле во мини здолниште, горе со деколте кое ќе „прсне“ (ФОТО)

Angela
Семејството Ражнатовиќ вчера го прослави раѓањето на новиот член во нивниот дом, а тоа е синот на Вељко и Богдана и внукот на Цеца, Крстан. На мекиците во вилата на Дедиње беа присутни многумина познати...