EXCLUSIVE MK

Tag : виктор живојиновиќ

Шоу биз

Торта на три ката и огномет: Синот на Брена го прослави својот роденден, оваа пејачка му пееше на увце – нема да погодите колку години наполни (ФОТО)

Angela
Синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор, вчеравечер го прослави својот 25 роденден опкружен со своите најблиски. Прославата се одвиваше во познат белградски локал, а Брена беше особено весела покрај роденденското момче, кое исто...