EXCLUSIVE MK

Tag : водител

НАСЛОВНА Шоу биз

АМИЏИЌ ЗАЉУБЕН ПО РАЗВОДОТ: Оваа убавица е новата девојка на водителот (ФОТО)

Angela
По разводот со манекенката Данијела Димитровска, Огњен Амиџиќ стапил во врска со својата колешка Мина Наумовиќ, која го води делот „Пази Мина“ во неговата емисија „Амиџи шоу“. Од првата епизода од новата сезона, кога се...