EXCLUSIVE MK

Tag : војаж

НАСЛОВНА Шоу биз

Нема да поверувате како изгледа мајката на Војаж – таа во патики и со гол стомак го прослави роденденот, синот како изненадување го викнал овој пејач (ФОТО)

Angela
Раперот Војаж и приредил изненадување на мајка му Жана за нејзиниот роденден, па на прославата го повикал фолкерот Дарко Лазиќ. Моменти од роденденот се појавија во јавноста, а на снимката се гледа како тие се...