EXCLUSIVE MK

Tag : вујадин савиќ

НАСЛОВНА Фудбал

Се соблече српскиот фудбалер во Дубаи: Срцата на девојките останаа „скршени“ откако го видоа овој детаљ на неговото тело – и МАЖИТЕ ЌЕ СЕ ЅВЕРАТ (ФОТО)

Angela
Српскиот фудбалер Вујадин Савиќ има четири деца со актерката Мирка Васиљевиќ со кого е во складен брак веќе долги години наназад. Иако тие се уште не се законски венчани, фудбалерот неодамна ја изненадил својата сопруга...