EXCLUSIVE MK

Tag : георгина родригез

НАСЛОВНА Светот на познатите

Целиот арапски свет лут на Георгина Родригез – таа тверка ли тверка во тесни хеланки, законите и правилата не важат за семејството на Роналдо (ВИДЕО)

Angela
Георгина Родригез на својот Инстаграм се пофали дека се запишала во училиште за танц каде учи бачата, како и популарниот танц „тверкинг“. Oбјави две кратки видеа на кои вежба танцување со помош на тренер. „Неверојатна...
НАСЛОВНА Шоу биз

Таа си замислува дека е рамна со него, познат психолог за Марка објаснува за проблемите меѓу Роналдо и Георгина

Angela
Целиот свет ја следи драмата во врската меѓу фудбалерот Кристијано Роналдо и неговата партнерка Георгина Родригез, а сега познатиот психолог Квинтино Аирес во интервју за шпанскиот весник „Марка“, објаснува кој е вистинскиот проблем во нивните...