EXCLUSIVE MK

Tag : големиот брат

НАСЛОВНА Шоу биз

ИМАШЕ САМО 37 ГОДИНИ: Ненадејно почина ѕвездата од ГОЛЕМИОТ БРАТ

Angela
Моника Сиријани, ѕвездата на италијанскиот Голем брат, починала откако колабирала за време на ноќно излегување, објавија локалните медиуми. Како што е соопштено, на оваа 37-годишна девојка во петокот вечерта ненадејно и се слошило додека била...