EXCLUSIVE MK

Tag : голи гради

Занимливости НАСЛОВНА

ВИДЕО: Убавата Наташа тргна да ја извади градата за да ја покаже тетоважата, новинарот остана во шок

Angela
Секси Шкотланѓанка му зададе вистински шок на познатиот италијански спортски репортер, кој емитуваше во живо кога таа се обиде да ја покаже нејзината тетоважа на градите. Се се случуваше додека новинарот Танкреди Палмери беше во...
НАСЛОВНА Светот на познатите

САНТИМЕТАР ЈА ДЕЛЕШЕ СВЕТОТ ДА И ГИ ВИДИ ГОЛИТЕ ГРАДИ – Хајди Клум ги стаписа фоторепортерите кои не знаеја попрво каде да сликаат (ФОТО)

Angela
Иако досега видовме голем број предизвикувачки фустани на 7-от Кански фестивал, натпреварот за најпровокативно модно издание не е завршен. Доказ за тоа е фустанотшто славната манекенка Хајди Клум го носеше на премиерата на филмот The...