EXCLUSIVE MK

Tag : граниечен премин богородица

Македонија НАСЛОВНА

ХАОС НА ОВОЈ ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ВО ЗЕМЈАВА – колони возила се упатуваат на споен викенд во оваа држава (ФОТО)

Angela
На граничниот премин „Богородица“ времето на чекање за излез од државата е околу 30 минути. На останатите гранични премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и излез од државата, информира АМСМ во утринскиот...